Mūsų komanda

Didelė dalis treniruotės sėkmės priklauso nuo trenerio asmenybės, tas tiesa.

Ir kalba ne tik apie “draugelio” statusą ir charizmą, bet ir patirtį, pasiektus rezultatus, net aplinkybes, kaip treneris tapo tuo kuo dabar yra. Kokios jo vertybės? Tikslai? Patirtis? Ką jis gali duoti vaikui, kur nuvesti ir kokia kelrode žvaigžde tapti jo gyvenime, galbūt net sportinėje karjeroje?

Abi mus sujungė meilė judesiui ir vandeniui. Iki projekto „Plaukti-neskęsti“ irėmės ir patirtį sėmėm skirtingais keliais, todėl dabar vaikams galime atiduoti, tai, ką per ilgus metus sukaupėm geriausio!

Statistika, kurią privalome keisti

Nors Lietuvoje turime daugybę ežerų, upių, jūrą, tačiau neturime pakankamai baseinų ir neturime saugaus elgesio vandenyje „kultūros”. Ir statistika šį liūdną faktą patvirtina: nuskendusių skaičiai gąsdinantys. Dirbdamos plaukimo trenerėmis mes akivaizdžiai matome, kad šių beprasmių mirčių galima išvengti. Todėl ir gimė šis projektas: mokant plaukti bei saugiai elgtis vandenyje.

Žmogus yra sausumos gyventojas, todėl natūralus plaukimo refleksas jam nėra būdingas. Ir nors mokytis plaukti niekada nevėlu, tačiau būtent vaikystė yra tinkamiausias laikotarpis mokytis, bei įsisavinti saugų elgesį vandenyje. Tam, kad galėtų mėgautis vandeniu visą gyvenimą. Ir neskęstų suaugę.

Mūsų tikslas padėti vaikams atrasti plaukimo džiaugsmą, užmezgant ryšį su vandeniu, o misija išmokyti juo mėgautis saugiai!


Neriam į pažintį giliau?


Žana Skridlienė

Konfucijus yra pasakęs „Susirask mėgstamą darbą ir tau niekada nereikės dirbti šiam gyvenime“. 

Nesu visiškai tikra dėl “nereikės dirbti”. Aišku, kad reikės! Tačiau dirbant mėgstamą darbą gyvenimas yra daug linksmesnis ir paprastesnis. 

Vaikai smalsūs ir žingeidūs, su azartišku susidomėjimu išbandantys naujus dalykus, tame tarpe ir mano naujausius mokymo plaukti metodus. Todėl mano tikslas vaikus sudominti, įkvėpti aistrą vandeniui, judesiui. Kad jie mylėtų tai ką daro, kad plaukimas būtų jiems malonumas, o ne priverstas darbas. Nes tik su meile galime tapti geriausia savo versija sporte.   

Galima sakyti, kad užaugau baseine. Išmokau plaukti. Paskui išmokau greitai plaukti. Pasiekiau karjeros viršūnę, būdama sporto meistrė, Lietuvos čempionė ir rekordininkė.

Sportas buvo labai didelė gyvenimo dalis, todėl studijas pasirinkti buvo lengva. Dirbu jau daug metų savo mylimą ir be galo prasmingą darbą – mokau žmonės plaukti. 

Man patinka mano darbas, nes visada matau rezultatą.


Jis yra pastebimas ir akivaizdus. Nors visiems svarbu pasiekti konkretų tikslą – išmokti plaukti, procesas arba kelionė link jo nepalyginamai įdomesnė. Juk ji atneša tiek daug džiugesio, naujų atradimų. Taip, nusivylimų irgi pasitaiko, tačiau kaskart tai istorija su laimingą pabaigą: “pamilk plaukimą”. Šias patirtis be galo branginu, saugau savo atmintyje ir širdyje.

Iš visų mokymo naujausių ir pažangiausių metodų išskirčiau seną gerą, nesenstantį –  “santykio sukūrimas”. Per pasitikėjimą ir draugystę lengva motyvuoti, perduoti žinias, suprasti žmogų ir perduoti meilę plaukimui. Kuris atveria duris į linksmesnio, spalvingesnio ir saugesnio gyvenimo vandenynus!

Simona Sigariova

Plaukimas atveria kelią į laisvę! Su viena sąlyga: pirmiausiai saugumas!

Begalei vaikų kasmet padėdavau išmokti saugaus judėjimo vandenyje ir elgesio šalia jo. Ši patirtis leido suprasti, koks gyvybiškai svarbus įgūdis yra plaukimas. Noras išmokyti vaiką ar suaugusį saugiai mėgautis vandens malonumais, pasidalinti sukauptom žiniom, suteikti kuo daugiau praktikos, motyvuoti, tai yra mano misija, dėl ko aš esu čia.

Plaukimą ir save jame atradau atsitiktinai. Nuo pat vaikystės buvau itin judrus vaikas. Energijos perteklius, nuoširdus užsispyrimas bei sunkus darbas mane atvedė į profesionalų sportą. Deja, sunki trauma privertė pasitraukti iš geriausių futbolininkių gretų. Tačiau vidinis polėkis judėjimui juk niekur nedingo.

Tai stengiuosi perduoti ir treniruočių bei edukacijų metu: galimybė judėti yra didelė prabanga, kurią reikėtų vertinti ir ja naudotis kiekvienam!